Organisatie

familyboumans@ziggo.nl

Bestuur
Voorzitter Jo Consten 06 50225459 045 5753569 familie.consten@ziggo.nl
Secretaris Lou Masolijn 06 22153090 045 5752896 lou.masolijn@hetnet.nl
Penningmeester Henk Pluijmen 06 12967294 045 5750091 henk.pluijmen@ziggo.nl
Technische commissie Hub Hermans 06 10094579 045 5752583 hub.hermans@home.nl
Accommodatiecommissie Hans Kleijkers 06 83676450 045 5231134 hans@kleijkers.nl
Sponsorcommissie Hub Remmel 06 13812943 045 5753388 hubremmel@gmail.com
Jeugdcommissie Hub Hermans 06 10094579 045 5752583 hub.hermans@home.nl
Vrijwilligerspunt Kirsten Boumans 06 1266618 familyboumans@ziggo.nl
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat (senioren) Nico Veltrop 06 44021771 zorrolotte@gmail.com
Wedstrijdsecretariaat (junioren) Aggie Hermans-Errens 045 5752583 aggie.hermans@home.nl
Ledenadministratie
Ledenadministratie Leo Bressers 045 5620630 leo.bressers@planet.nl
Financiële commissie
1e penningmeester Henk Pluijmen 06 12967294 045 5750091 henk.pluijmen@ziggo.nl
commissielid Herman de Esch 06 42185683 045 5754025 hms.de.esch@gmail.com
Trainers
1ste elftal Ramón Meessen 06 20641483
2de elftal Dave Linssen 06 27012380
3de elftal Sander Tasma 06 15902347 s_tasma@hotmail.com
4de elftal Harold Peeters 045 5754234 fampeeters-eussen@kpnmail.nl
5de elftal Wiel Oberjé 06 29421376 045 5753350 fam.oberje@hotmail.com
Dames Jan Pinckaers 06 51286360 jan.pinckaers@hetnet.nl
Veteranen Henk Pluijmen 045 5750091 henk.pluijmen@ziggo.nl
Keepers Stef Bindels 06 1144 5851 sbindels1@hotmail.com
Verzorger
Selectie Leo Derwall 06 48756869 leoderwall@gmail.com
Veteranen
Voorzitter Herman Dijk 06 28268856 herman.dijk@home.nl
Secr. / penningmeester Henk Pluijmen 045 5750091 henk.pluijmen@ziggo.nl
Kantine
Beheerder Dhr. Keulen 045 5752081 jorijogor3@ziggo.nl

 

Factuuradres RKVVV
RK Voetbalvereniging Voerendaal
t.a.v. H. Pluijmen
Tenelenweg 129
6367 VT Voerendaal

Bankrekeningnummer
NL92 RABO 0154.8994.45 t.n.v. Voetbalvereniging Voerendaal

Kamer van Koophandel Limburg
Dossiernummer: 40187124

Contributie
Er geldt een verplichte automatische incasso voor alle leden. De contributie wordt in vier termijnen geïncasseerd: Juli – Oktober – Januari – April
Jeugd t/m 6 jaar € 90,00
Jeugd 7 t/m 12 jaar € 105,00
Jeugd 13 t/m 18 jaar € 115,00
Leden vanaf 19 jaar € 145,00
Veteranen € 120,00
Niet actieve leden € 35,00

Organogram

 

Sponsoren


Facebook

Agenda

Let op: de aangegeven data kunnen aan verandering onderhevig zijn. Daarnaast kan de kalender aangevuld worden met additionele activiteiten. Houdt daarom altijd de site en de facebookpagina in de gaten.