Organisatie

familyboumans@ziggo.nl

Bestuur
Voorzitter Jo Consten 06 50225459 045 5753569 familie.consten@ziggo.nl
Secretaris Lou Masolijn 06 22153090 045 5752896 lou.masolijn@hetnet.nl
Penningmeester Henk Pluijmen 06 12967294 045 5750091 henk.pluijmen@ziggo.nl
Technische commissie Henny Crutzen 06 10562687 ka.crutzen@planet.nl
Accommodatiecommissie Piet Schulteis a.i.
Sponsorcommissie Marco Consten a.i. 06 12839221
Jeugdcommissie Hub Hermans 06 10094579 045 5752583 hub.hermans@home.nl
Vrijwilligerspunt Kirsten Boumans 06 1266618 familyboumans@ziggo.nl
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat (senioren) Nico Veltrop 06 44021771 zorrolotte@gmail.com
Wedstrijdsecretariaat (junioren) Aggie Hermans-Errens 045 5752583 aggie.hermans@home.nl
Ledenadministratie
Ledenadministratie Leo Bressers 045 5620630 leo.bressers@planet.nl
Financiële commissie
1e penningmeester Henk Pluijmen 06 12967294 045 5750091 henk.pluijmen@ziggo.nl
commissielid Herman de Esch 06 42185683 045 5754025 hms.de.esch@gmail.com
Trainers
1ste elftal Ramón Meessen 06 20641483
2de elftal Dave Linssen 06 27012380
3de elftal Henny Crutzen 06 10562687
4de elftal Harold Peeters 045 5754234
5de elftal Ron Custers 06 54304551
Dames Huub Meens
Veteranen Henk Pluijmen 045 5750091 henk.pluijmen@ziggo.nl
Keepers Stef Bindels 06 1144 5851 sbindels1@hotmail.com
Verzorger
Selectie Leo Derwall 06 48756869 leoderwall@gmail.com
Veteranen
Voorzitter Herman Dijk 06 28268856 herman.dijk@home.nl
Secr. / penningmeester Henk Pluijmen 045 5750091 henk.pluijmen@ziggo.nl
Kantine
Beheerder Dhr. Keulen 045 5752081 jorijogor3@ziggo.nl

 

Factuuradres RKVVV
RK Voetbalvereniging Voerendaal
t.a.v. H. Pluijmen
Tenelenweg 129
6367 VT Voerendaal

Bankrekeningnummer
NL92 RABO 0154.8994.45 t.n.v. Voetbalvereniging Voerendaal

Kamer van Koophandel Limburg
Dossiernummer: 40187124

Contributie
Er geldt een verplichte automatische incasso voor alle leden. De contributie wordt in vier termijnen geïncasseerd: Juli – Oktober – Januari – April
Jeugd t/m 6 jaar € 90,00
Jeugd 7 t/m 12 jaar € 105,00
Jeugd 13 t/m 18 jaar € 115,00
Leden vanaf 19 jaar € 145,00
Veteranen € 120,00
Niet actieve leden € 35,00

Organogram