• Organisatie structuur

     

    Bestuur        
    Voorzitter Jo Consten 06 50225459 045 5753569 familie.consten@ziggo.nl
    Secretaris Lou Masolijn 06 22153090 045 5752896 lou.masolijn@hetnet.nl
    Penningmeester Tom Loozen a.i. 06 15068915   tomloozenaz@hotmail.com
    Technische commissie Henny Crutzen 06 10562687   henny-crutzen@hotmail.com
    Accommodatiecommissie Piet Schulteis a.i.      
    Sponsorcommissie Marco Consten 06 12839221    
    Jeugdcommissie Hub Hermans 06 10094579 045 5752583 hub.hermans@home.nl
    Vrijwilligerspunt/activiteiten Kirsten Boumans 06 1266618   familyboumans@ziggo.nl
    Communicatie en PR Michel van Dinther 06 23278137   info@rkvvvoerendaal.nl
    Wedstrijdsecretariaat        
    Wedstrijdsecretariaat (senioren) Nico Veltrop 06 44021771   zorrolotte@gmail.com
    Wedstrijdsecretariaat (junioren) Aggie Hermans-Errens   045 5752583 aggie.hermans@home.nl
    Ledenadministratie        
    Ledenadministratie Leo Bressers   045 5620630 leo.bressers@planet.nl
    Trainers        
    1ste elftal Ramón Meessen 06 20641483    
    2de elftal Patrick Rybakowski 06 20617387    
    3de elftal Henny Crutzen 06 10562687    
    4de elftal Coen Gieben 06 23115407    
    5de elftal Ron Custers 06 54304551    
    Dames Romello Mathilda      
    Keepers Stef Bindels 06 11445851   sbindels1@hotmail.com
    Verzorger        
    Selectie Gregor Keulen 06 11520022    
    Veteranen        
    Voorzitter Ivo Gommans      
    Secr. / penningmeester Mike van der Heijden      
    Kantine        
    Beheerder Dhr. Keulen   045 5752081 jorijogor3@ziggo.nl

     

    Factuuradres RKVVV

    RK Voetbalvereniging Voerendaal

    t.a.v. Marcel Linssen
    Valkenburgerweg 129
    6367 VT Voerendaal
    linssenmct1972@gmail.com 

     

    Bankrekeningnummer

    NL92 RABO 0154.8994.45 t.n.v. Voetbalvereniging Voerendaal

    Kamer van Koophandel Limburg

    Dossiernummer: 40187124

    Contributie

    Er geldt een verplichte automatische incasso voor alle leden. De contributie wordt in vier termijnen geincasseerd:
    Juli - Oktober - Januari - April

    Contributie Bedrag per jaar
    Junioren t/m 6 jaar € 90
    Jeugd 7 t/m 18 jaar € 115
    Senioren vanaf 19 jaar € 145
    Niet-trainend 7-tal € 80
    Trainend 7-tal zonder trainer € 100
    Veteranen € 100
    Niet actieve leden € 35
    Kledingfonds (jeugdleden) € 24

     

  • Organogram