• Organisatie structuur

    Bestuur

     

     

     

    Voorzitter

    Jo Consten

    06 50225459

    voorzitter@rkvvvoerendaal.nl

    Secretaris

    Freek Timmermans

    06 25319721

    secretaris@rkvvvoerendaal.nl

    Penningmeester

    Tom Loozen

    06 15068915

    penningmeester@rkvvvoerendaal.nl

    Technische commissie

    Henny Crutzen

    06 10562687

     

     

    Marc Hutschemaekers

    06 10440577

    technischecommissie@rkvvvoerendaal.nl

    Accommodatiecommissie

    Ivo Vankan

    06 22687818

    accommodatiecommissie@rkvvvoerendaal.nl

    Sponsorcommissie

    Marco Consten

    06 12839221

    sponsorcommissie@rkvvvoerendaal.nl

    Jeugdcommissie

    Hub Hermans

    06 10094579

    jeugdcommissie@rkvvvoerendaal.nl

    Kledingfonds

    Marco Consten

     

    kledingsfonds@rkvvvoerendaal.nl

    Vrijwilligerspunt/activiteiten

    Kirsten Boumans

    06 12666189

    vrijwilligerspunt@rkvvvoerendaal.nl

    Communicatie en PR

    Michel van Dinther

    06 23278137

    info@rkvvvoerendaal.nl

    Kantinecommissie

    Kirsten Boumans

    06 12666189

    kantinecommissie@rkvvvoerendaal.nl

    Wedstrijdsecretariaat

     

     

     

    Wedstrijdsecretariaat (senioren)

    Renate Nijenhuis

     

    wedstrijdensenioren@rkvvvoerendaal.nl

    Wedstrijdsecretariaat (junioren)

    Aggie Hermans-Errens

    045 5752583

    wedstrijdenjeugd@rkvvvoerendaal.nl

    Ledenadministratie

     

     

     

    Ledenadministratie

    Leo Bressers

    045 5620630 

    leo.bressers@planet.nl

    Trainers senioren

     

     

     

    1ste elftal

    Ramón Meessen

    06 20641483

     

    2de elftal

    Alvin Mouthaan

    06 52876789

     

    3de elftal

    Roy Gerner

     

     

    4de elftal

    Richard Leunissen

     

     

    Keepers

    Stef Bindels

    06 11445851

     

    Veteranen

    Ivo Gommans

     

     

    Verzorger

     

     

     

    Selectie

    Mayron Simons

     

     

    Jeugdafdeling

     

     

     

    Hoofd Jeugdopleidingen

    Rik Hermans

    06 15150139 

     

    Kantine

     

     

     

    Kantinecommissie

    Beheerder

    045 5752081

     

     

    Factuuradres RKVVV

    RK Voetbalvereniging Voerendaal

    t.a.v. Marcel Linssen

    Valkenburgerweg 57

    6367 GT Voerendaal

    linssenmct1972@gmail.com 

    Bankrekeningnummer

    NL92 RABO 0154.8994.45 t.n.v. Voetbalvereniging Voerendaal

    Kamer van Koophandel Limburg 

    Dossiernummer: 40187124

  • Organogram

  • Presentatiegids

    Zoals ieder jaar heeft RKVV Voerendaal ook dit jaar weer een fraaie presentatiegids opgesteld en gepresenteerd. Een mooi naslagwerk met alle teamfoto's, ruimte voor sponsoren en vooral ook mooie artikelen met allerlei vrijwilligers. Veel leesplezier!

    Om de gids te lezen klikt u op de afbeelding links.

    <---

  • Huishoudelijk reglement

  • Doel-visie vereniging