• Voerendaal 5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Consten, MarcoOverige stafTeammanager
    Custers, RonOverige stafTeammanager
    Neven, RichardOverige stafTeammanager
    Rademaker, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Vrijdag 20:00-21:30 Trainingsveld
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 09:30Voerendaal 5 - Groene Ster 5Sportpark de Joffer
    11 okt. 12:15De Leeuw 5 - Voerendaal 5Sportpark Klingelsberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Voerendaal 5 - Sporting Heerlen 53 - 0
    13 sep.Voerendaal 5 - RKSVB 22 - 2
    6 sep.Wijnandia 3 - Voerendaal 54 - 7
  • Poulestanden Voerendaal 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voerendaal 5321014777
    2V.V. Schaesberg 43111111014
    3RKSVB 2311189-14
    4Wijnandia 33012714-71

    Poulestanden Voerendaal 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voerendaal 511003033
    2SSA Haanrade/SVA 211003213
    3Eikenderveld 300000000
    4Groene Ster 500000000
    5FC Hoensbroek 400000000
    6Laura/Hopel Combinatie 600000000
    7RKSVB 300000000
    8Woander Forest 500000000
    9De Leeuw 5100123-10
    10Sporting Heerlen 5100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bodelier, PatrickTeamspeler
    Bommel, Gijs vanTeamspeler
    Caumans, RonTeamspeler
    Consten, MarcoTeamspeler
    Cransveld, RamonTeamspeler
    Custers, RonTeamspeler
    Habets, SjoerdTeamspeler
    Hendriks, JordiTeamspeler
    Jegers, JorianTeamspeler
    Leclair, MarcTeamspeler
    Linden, RikTeamspeler
    Mantel, RobbertTeamspeler
    Neven, RichardTeamspeler
    Notten, TomTeamspeler
    Oberje, EdwinTeamspeler
    Rademaker, JanTeamspeler
    Vallinga, RemcoTeamspeler
    Vos, RickTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.